Whatsapp Destek
Whatsapp Destek

Hakkında

Hakkında

Hakkında

Değerli okuyucum medyum sizlere manevi güçte yardımcı olan kişidir. Medyum diğer insanlardan farklıdır.

Medyum cinlerle insanlar arasında bedensiz varlıklarla ruhsal bağlantı kurup, insanlarla ruhlar arasında iletişim yapabilen, özel yeteneklere sahip kimselere denir. Genel olarak, ruhsal varlıklardan etki alabilen kişilere medyum denir. Medyum kelimesi Latince bir kelime olup yunan kökenlidir. Medyum ve medyumluk dünyanın birçok gelişmiş ülkesinde saygı duyulan bir meslektir. Medyumların, kullandığı yöntemler transtır. Trans içerisinde olan bir medyum beyin enerjisini kullanarak düşündüğü bir noktaya odaklanarak, karşısındaki kişinin ya da kişilerin veya nesnenin gizemli halini anlamaya çözmeye çalışır.

Medyum, normal bir insanin beş duyusuyla algılayabildiği sinyallerden çok daha yüksek düzeydeki sinyalleri algılayabilen özel yeteneklere sahiptir. Günümüzde her sokağın başında, gazete köşesinde, ekranda bir medyum bulmak mümkün olsa da bunların içinde gerçekten medyum olan kişi sayısının çok düşük yüzdelerde olduğunu söylemek için ayrıca medyum olmaya gerek olmadığı aşikardır.

Tüm sonuçlar ortadadır AYDINLI Mehmet hoca tüm dünya tarafından tanınan bir Havas alimidir başka bir hoca ile çalısma olanagı olanlar Mehmet hocaya rakip bir hoca olduğuna İnanlar o ihtimalleri denesinler Havas Alimi huddami ilimci AYDINLI MEHMETHOCA ya son olarak gelsinler hocamız tüm dünyaya kendisini ispatlamış. Çalışmalarıyla ünlü bir Havas alimi dir bu yüzden iyice araştırarak. Ciddi bir şekilde iletişime geçimiz yaptığı hiçbir çalışmada garanti vermez,Allah’ın izniyle netice almadan da hiçbir çalışmanın peşini bırakmaz.toplumda sürekli beyaz kıyafet giydiği için eleştirilir fakat beyaz giymek huddam sahibi olması için gereken baş unsurdur.kişilere yardımcı olmak için hayatındaki dünyavi birçok tutkulardan uzaktır

“Allah’ım! Bana öğrettiğin ilim ile beni faydalandır, bana fayda verecek ilmi öğret ve benim ilmimi artır. Her hâl üzere Allah’a hamd olsun. Cehennem ehlinin halinden Allah’a sığınırım.” Allah’ım, ey insanların Rabbi! Sıkıntıyı gider, şifa ver. kifayı veren ancak sensin. Senin vereceğin şifadan başka şifa yoktur. Öyle bir şifa ver ki, hastalık nedir bırakmasın.

Ben Mehmet Hoca ,insanların hizmetine kendini adayan bir kulum sadece , herkes beni sevmek zorunda değil fakat bu kainatta herkes birbirine saygı duymak zorundadır. İnsanoğlu gıybeti iftirayı çok sever hale geldi. Fakat ne cesarettir ki ilim sahibi bir insana gıybet etmek onun arkasından küfür etmek,bu davranışların cezasını şüphesiz Rabbim verecektir…Tanışmadığımız halde beni kötü olarak niteleyen insanlar sözüm size aslında, evet ben kötüyüm ilim hayatım boyunca binlerce insana ulaşarak manevi hizmette bulundum ,binlerce tecrit edilmiş musallat hastalarına Rabbimin izniyle şifa oldum evet ben kötüyüm yüzlerce haneyi büyünün tesiriyle dağılmaktan kurtardım,yüzlerce evden yapılmış büyüleri temizledim ,evet ben kötüyüm yüzlerce sübyana maruz kalmış bayanın çocuk sahibi olmasına aracılık ettim, evet ben kötüyüm bir çok insanı zinadan, vazgecirerek onlara ışık oldum, evet ben kötüyüm kimse hakkında kötü düşünmedim,küfür etmedim…hep sabrettim sabredeceğim Rabbimin verdiği ilmi ölene kadar layıkı ile taşıyacağım ,evet ben kötüyüm karşılıksız menfaatsiz Türkiye’ nin dört bir tarafını gezdim,insanların dertlerine ortak oldum,peki ben bunları yaparken siz ne yaptınız simdi ben soruyorum sizmi kötü olansınız benmi ,insanları kendi yanlışlarınızla karartmayın ki Rabbim sizi gözlerinizle imtihan etmesin …Rabbim hidayet versin…Ben Havas Alimi Araf Aydınlı Mehmet Hoca İnsanlara ve Allah’ a kendini adamış sadece aracı bir kulum…unutmayın herkesin amacı hedefi tektir iyi bir kul olmak!

Allah’a emanet olun sevgi ve muhabbetle…

Havas Alimi Huddami ilimci
AYDINLI MEHMET HOCA

2018 - Aydınlı Mehmet Hoca